---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Ulovte si svojí vlastní trofej od Pylones

13.10.2016

Neradi chodíte na lov zvěře? Nemusíte. Zalovte si na eshopu Pylones a jako trofej si odneste náš designový a veselý hrneček Trophy mug. Není jen pěkný na pohled, ale také velmi praktický. Díky pevnému víčku bude váš nápoj teplý dlouhou dobu a nerozlije se vám ani při jízdě autem. Porcelánový hrneček je opatřen silikonovým obalem, který ochrání vaše ruce od spálení. Prostě s Trophy mug hrnečkem si vychutnáte čaj nebo kávu bez kompromisů.


Designový a veselý hrneček Trophy mug od Pylones

Můžete si vybrat mezi červeným býkem, černou a tyrkysovou kočkou nebo modrým a zeleným jelenem. Hravý design a šikovný nápad je dílem designérů z 5&Citron, který již vytvořili pro firmu Pylones celou řadu produktů.


Pár technických specifikací, abyste měli představu, jak velká a těžká vaše trofej bude. Hrnečky býk a kočička mají průměr 9,5cm a výšku 14,5cm, hrnek jelen má průměr 9,8cm, výšku 16cm a rozpětí paroží 17cm. Ve váhové soutěži vyhrává býk s 380g, v závěsu se drží jelen s 375g a nejlehčí je (jak jinak) kočka s 370g. Ale bylo to těsné, že? V kapacitě jsou všichni vyrovnaní. Zvládnou pojmout až 0,33cl vašeho oblíbeného nápoje.


Tak máte loveckou náladu? Super, lovecká sezóna právě začíná. Hurá do toho, ať se můžete pochlubit svou trofejí a užít si každý čaj a kávu s úsměvem na tváři.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.