---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Myjte nádobí stylově a zábavně

27.2.2017

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.

Vím, že pro spoustu z nás je to jen nutné zlo, stoupnout si k plnému dřezu špinavého nádobí. Už dopředu jsme z toho otráveni a proto ani nemůžeme očekávat, že by to mohlo být jiné. Vím, že může většina z nás říct: „Já mám myčku, mě to netrápí“. Ale ruku na srdce, i přesto se mytí nádobí nevyhneme a i když už ho třeba nemáme tolik, tak o to více se nám ho nechce mýt. Pojďme si slíbit, že už nebudeme, a že místo protáhlého obličeje a odkládání si to zkusíme co nejvíce zpříjemnit.

A k tomu jsou právě stvořeni naši kočičí bráškové. Musím říct, že se designéři Crea Crea vytáhli a udělali je jak šikovné tak roztomilé. Kartáč na nádobí Pelote vám perfektně sedne do ruky a jeho štětiny vám pomůžou s odolnější i běžnou špínou. Až odvede svou práci, můžete ho pověsit na háček za ocásek, kde si odpočine a osuší mokré štětiny. Pokud ho nechcete zavěsit, klidně ho položte na linku, protože mokré štětiny se při položení nedotýkají pracovní plochy a tak jí nenamočí a přitom pěkně uschnou. Na více odolnou špínu budete muset použít drátěnku. Ale vždycky je s ní problém, kam jí uložit, protože si chceme udržet čistou kuchyňskou linku a přitom jí mít stále po ruce. A v tento čas nastoupí druhý bráška Držák na drátěnku Max le ferrailleur, který se o ní rád postará. Pro něj je to hračka. Položí si drátěnku na bříško, kde jí pěkně osuší a podrží až do doby, kdy jí zase budete potřebovat. Oba jsou opravdu rozkošní a budou i příjemným designovým doplňkem interiéru vaší kuchyně.

Už to mytí nádobí nevypadá tak hrozně, že? Vždyť jen při pohledu na ně se musíte usmát. A pokud máte doma malou hospodyňku, oceníte je ještě víc. Okouzlili vás jako mě? Neváhejte, vyberte si barvičku, která se hodí do vaší kuchyně a hurá na to.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.