---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Designové prsteny pro každou parádnici

31.10.2016

Zlato a diamanty jsou sice věčné, ale pojďme zkusit něco nového, stylového a originálního. A to je přesně prsten Giga Cachou od Pylones. Každý prstýnek je originál ručně vyrobený z foukaného skla a naplněný barevnou tekutinou, kuličkami nebo třpytkami. Kroužek prstenu je vyrobený z pochromované mosazi a je lehce nastavitelný, takže padne na každý prstík. Když si ho navléknete tak rozhodně oslníte své okolí, ale také potěšíte i sebe. Tyto prsteny jsou nejen krásné a stylové, ale i zábavné.

Při šedém podzimu, kdy se sluníčko objeví jen zřídka, se můžeme cítit smutně a sklesle. Ale stačí se podívat na svojí ruku s prstýnkem, pohrát si s barevnou tekutinou nebo si zachrastit s kuličkami a hned se vám vrátí úsměv na tvář.

Designérem tohoto originálního šperku je le Souffle de Pylones a těm rozhodně patří náš dík. Prsten je masivní ale přitom působí na ruce elegantně. Vybrat si můžete ze široké škály barevných tekutin, kuliček a třpytek ten, který vám nejlépe padne ať už k vaší náladě, outfitu nebo laku na nehty. Určitě si vyberete ten pravý pro vás a myslím, že nezůstane jen u jednoho. Já osobně jich mám víc, protože nálada se mění a tento prsten mě opravdu baví a dělá mi radost.

Zde je pouze malá ochutnávka. Vyberte si z úplné nabídky varint designů prstenů Giga Cachou od Pylones.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.