---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Oslava květin v japonském stylu

23.6.2017

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).

Tvůrce designu Pierre de Viguerie se při jeho tvorbě inspiroval sakurou. Tento krásný design je oslavou květin v japonském stylu. Tak neváhejte a oslavujte jejich krásu s námi. Vyberte si z nabídky produktů s tímto neotřelým designem a nechte se hýčkat jeho dobrou náladou, optimismem a nádechem romantiky.

Designéři Pylones použili vzorek Květ třešně na různé produkty a musím říct, že opravdu sluší každému. Přesvědčte se sami. Najdete ho na nezbytných potřebách pro krásu žen a dívek jako je kapesní zrcátko, flakónek na parfém, kartáč na vlasy... Kdo rád cestuje, tak pro něj tu máme pouzdro na pas nebo jmenovku na kufr. A pro všechny jsou tu věci každodenní potřeby jako jsou peněženky, termoska, krabička na léky a další.

Nechte se zlákat rozkvetlou třešní a udělejte radost sobě a svým blízkým užitečným a krásným dárkem, který pohladí i na duši. Všem přejeme krásné léto, spoustu sluníčka a veselých zážitků.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.