---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Veselá dovolená ve stylu Blue flower

11.8.2017

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném designu Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti, které nesmějí chybět na žádné dovolené. Vše je sbaleno, tak hurá a můžu vyrazit.

Počasí mi přálo, takže jsem ráno vyrazila k vodě a hned jsem si mohla udělat další radost a vyzkoušet skvělý ručník Body DS. Je vyrobený z mikrovlákna, výborně saje a je za chvilku suchý, takže neležíte pořád na mokrém. Musím říct, že je to možná maličkost, ale moc příjemná. Voda byla úžasná a sluníčko se činilo. Před polednem jsem jeho účinky už docela cítila, tak jsem sbalila mokré plavky a ručník do praktického vaku Tropical Swim a vyrazila do chaty. Vak fungoval skvěle a ochránil ostatní věci od mokrých plavek. Ručník byl zase za chvilku suchý a připravený na další výzvu, kterou byl výlet na kole spojený s odpoledním koupáním. Do brašny na kole jsem pohodlně sbalila ručník spolu s peněženkou S-WA Voyage, do které se mi vešla kromě peněz i občanka a karta. Bylo to super, protože jsem nemusela tahat žádný batoh a mohla si naplno užívat jízdu.Vše se vydařilo a já si užila báječný den a také zbytek dovolené.

Všude, kde jsem se ukázala s produkty Pylones jsem se setkala s obdivem a chválou. Všem se moc líbili a mě to dělalo dvojnásobnou radost, protože kromě krásného designu byly i moc šikovnými a praktickými pomocníky.

Přeji všem krásnou dovolenou plnou skvělých zážitků a relaxace.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.