---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

24.1.2017

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část. Ale nezoufejte i na to jsme mysleli a tak pro vás naši designéři vytvořili šikovné a stylové pomocníky v designu šmrcovní černé kočky.

Při delší cestě se určitě neobejdete bez cestovního polštáře Cat my neck, kerý vás ochrání před bolestí krční páteře a hlavy, bez které se zase určitě obejdete. A nejlepší způsob, jak strávit únavnou cestu, je pořádně si schrupnout. Ale když je venku světlo a vám se nedaří usnout, tak co uděláte? Sáhnete do kabelky a vytáhnete krásnou masku na spaní Cat my eyes a spánek přijde hned a ještě budete dobře vypadat.

Tak už jsme v pohodlí. Ale taky bychom se mohli pěkně sladit, udělat si radost a cestovat stylově. Pylones k nám tomu nabízí mnoho doplňků v tomto neotřelém designu. Můžete začít od cestovního kufru a jmenovky na něj, přes pouzdro na pas, karty, toaletní potřeby a make-up až k peněžence, skládacímu hřebenu, skřipci do vlasů a držáku na kabelku. A to ještě není všechno. I váš mobilní miláček si může pořídit na cesty nový obleček v podobě krytu na Iphone. A kdyby mu došla energie, tak není nic lehčího než ho dobít externí baterií, samozřejmě taky v designu naší známé černé kočky.

Pokud jste okouzleni jako já, tak se podívejte na nabídku produktů s tímto nadčasovým designem na eshopu Pylones. Určitě tam najdete produkt, který vás potěší vždy, když se na něj podíváte nebo ho použijete. Přeji vám krásné kočičí dny. Mňau!

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.