---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Zahřejte se se stylovou termoskou Keep Cool

29.9.2016

Počasí je na nás laskavé a přichystalo nám krásný začátek podzimu, ale nenechme se oklamat, chladné dny se blíží a je dobré se na ně včas připravit. Není nic lepšího, než se zahřát teplým čajem, kávou a nebo předejít nachlazení s lahodným bylinkovým čajem. A k tomu se báječně hodí termoska Keep Cool od designérů Pylones Crea Crea. Udrží teplotu nápoje až 9 hodin, takže si ho můžete užít i po celý den v práci. Uzávěr termosky slouží jako šálek, takže jí oceníte i na delší procházce krásnou podzimní přírodou.


Termoska Pylones Keep Cool

Termoska Keep Cool je vyrobena z nerezové oceli a má silikonové těsnění, takže neunikne ani kapka. Mezi její přednosti nepatří jen kvalitní materiály a zpracování, ale hlavně její neotřelý design, pro který jsou typické krásné barvy a hravost, které vám zpříjemní každé napití. Vždyť i tak obyčejná činnost může být zábava. Překvapte originální termoskou Pylones sebe i své okolí.

Nechcete se zahřát ale osvěžit? Ani to není problém. Populární termoska Keep Cool samozřejmě udrží i váš oblíbený studený nápoj stejně dobře a třeba po cvičení ho určitě oceníte.

Tak neváhejte a udělejte si radost. Vyberte si design, který vás osloví a udělejte si svůj den veselý. Vždyť si to zasloužíte!


S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.