---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Romantická snídaně pro dva při zpěvu ptáčků

24.11.2016

Ráno se probudíte po vydatném spánku do krásného jitra vedle svého milého, usmějete se a těšíte se na nový den. Abyste ho pěkně odstartovali, uvařte si lahodnou kávu nebo čaj a naservírujte ho do krásného setu šálků a podšálků Morning Tweet, který vám vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní váš start do nového a úspěšného dne.


Designový romantický set šálků a podšálků Morning Tweet od Pylones

Tento jedinečný set hrnečků a talířků z dílny designérů Crea & Crea je vyveden v bílé, žluté a černé barvě. Když šálky a podšálky nepoužíváte, tak je krásně poskládáte do praktické kovové klícky. Podšálky mají své místo na dně klícky a šálky se naskládají na sebe. Tak vám v kuchyni nebo jídelně zaberou minimum místa a budete je mít vždy po ruce. Byla by věčná škoda je uklidit do skříňky, protože jejich originální vzhled vám udělá parádu a tak je využijete i jako designový doplněk interiéru.

Taky vás nebaví mytí nádobí jako mně? Nebojte se, tyto ptáčky můžete přenechat své myčce a kdyby vám třeba vaše káva vystydla a vy si jí chtěli přihřát, tak jí klidně dejte v hrnečku do mikrovlnky, protože ani té se Pylones ptáčci nezaleknou. Jsou nejen krásní, ale taky odolní.

Tak teď si už jen vyberte barvu a vychutnejte si romantickou snídani nebo klidné večerní posezení se svou drahou polovičkou a užijte si společné chvíle.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.