---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Veselé a originální vánoční dárky od Pylones

12.12.2016

Vítejte v předvánočním shonu. Honíme se po obchodech a přemýšlíme, jaký dárek vybereme našim nejbližším, abychom jim ukázáli, jak jsou pro nás důležití a jak je máme rádi. Někdy je těžké vymyslet, co darovat. Ale nemusíte si zoufat, otevřete si eshop Pylones a nebo navštivte naše kamenné obchody a načerpejte inspiraci na veselé, originální ale i praktické dárky. Určitě nebudete zklamaní.


Veselé a originální vánoční dárky od Pylones

U nás najdete krásné dárky pro každého. Designové šperky v podobě krásných prstenů a přívěsků, které jsou z ručně foukaného skla a plněné barevnou tekutinou, třpytkami a korálky, nebo užasní pomocníci pro krásu potěší pod stromečkem každou dívku a ženu. Pro kuchaře nebo kuchařku najdete u nás mnoho užitečných pomocníků na vaření a stolování. Chcete si zútulnit svůj příbytek a nebo obdarovat své blízké krásným designovým doplňkem do jejich interiéru? Neváhejte a navštivte kolekci Domácnost, kde najdete spoustů nápaditých dárků. Zpříjemněte svým drahým pracovní den a darujte jim veselé a šikovné pomocníky do kanceláře. A nesmíme zapomenout na naše ratolesti, pro které jsou vánoce kouzelným časem. Ani na ně Pylones nezapoměl a najdete zde mnoho krásných dárků pro děti, které jim vykouzlí úsměv na jejich tvářičkách, který je tím největším poděkováním.

Ušetřete si předvánoční shon a nakupte pohodlně vánoční dárky na eshopu Pylones. Nebo si udělejte výlet do vánoční Prahy a přijďte si vybrat dárečky do veselých kamenných obchodů Pylones, kde si pro vás naši designéři připravili limitovanou kolekci produktů s vánočním designem.

Přejeme vám příjemný a klidný předvánoční čas plný pohody, štěstí a porozumění.


Veselé a originální vánoční dárky od Pylones
S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.