---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

Blog Pylones

Krása, hebkost a teplíčko v designovém balení

10.11.2016

Máme už sychravé počasí a musíme myslet na to, jak se zahřát, aby na nás nevlezla rýmička a my si mohli užívat barevný podzim. A proto potřebujeme něco praktického a pěkného, co nás zahřeje a potěší. To nám splní originální, barevné a hravé šátky Balade od Pylones. Můžete je použít jako šátek a / nebo pareo, fantazii se meze nekladou.

Tyto úžasné šátky mají na svědomí designéři Créa Créa. Jsou vyrobeny ze 100% viskózy, takže jsou lehoučké, heboučké ale přitom teploučké. Když si je uvážete kolem krku, tak budete jako v bavlnce. A to nemluvím ani o tom, jak vám zvednou náladu. S úsměvěm na tváři každá vypadáme nejlépe. Můžete si vybrat ze široké nabídky designů, které jsou originální, barevné a veselé a také typické pro Pylones. Takže si můžete šátky sladit s ostatními designovými doplňky a produkty Pylones.

A nakonec pár užitečných informací. Šátek Balade je veliký 100 x 180 cm a váží pouhých 100 g, takže ho můžete v klidu nosit v kabelce, abyste ho mohly kdykoliv použít. Perte ho jen na 30°C. Šátek Balade vám uschne velice rychle, takže i když si vzpomenete později, že ho potřebujete vyprat, tak se nic neděje. Ráno ho budete mít zase připravený k akci.

Takže už stačí si jen vybrat ten pravý design pro vás. A pokud se nemůžete rozhodnou, tak si jich kupte víc. Ve skříni vám nezaberou skoro žádné místo a jestli jste na tom jako já, tak vám stejně jeden stačit nebude.

S D Í L E T   N A :
Vybrané články
Veselá dovolená ve stylu Blue flower

Udělala jsem si velkou radost a pořídila si od Pylones „vybavení“ na dovolenou v mém oblíbeném vzoru Blue flower. Pak mě čekalo nepříjemné balení, ale k mému údivu mě tentokrát dokonce i bavilo. Kosmetiku a hygienu jsem uložila bezpečně do toaletní taštičky Tidy. Do šikovné tašky na rameno Week End jsem si poskládala všechno oblečení a drobnosti...


Oslava květin v japonském stylu

Sluníčko se na nás směje a příroda o sobě dává vědět. Všechno kvete jako o závod a při procházce člověk neví, kam se má dřív dívat. Jak jásá přírodá, tak se i nám vrací energie a úsměv na tvář. A právě v takové náladě vznikl nový rozkvetlý vzorek Pylones Květ třešně (Cerisier).


Zábavné ptačí stolování

Když jsem v nabídce produktů Pylones viděla roztomilé ptáčky v podobě slánky, pepřenky a stojánku na parátka, tak jsem se neubránila úsměvu a taky touze si je pořídit na svůj stůl. A taky proč bych se bránila. Moc se mi líbili a proto mají své čestné místo na našem jídelním stole a obohatí každé společné stolování s celou rodinkou.


Jaro je tu!

Také už se častěji díváte z okna a usmíváte se? Není divu. Sluníčko na nás pokukuje čím dál tím víc a začíná příjemně hřát. Jaro se nám kvapem blíží a dobrá nálada se šíří vzduchem. Zasáhla i nás v Pylones a tak jsme si pro vás, naše milé zákazníky, připravili příjemnou slevičku 20% na nákup, která vás také zahřeje.


Myjte nádobí stylově a zábavně

Myslíte si, že to nejde? Tak to jste ještě nezkusili naše báječné pomocníky. Že jich má Pylones hodně a vy nevíte jaké mám na mysli? Sice jsou všichni báječní, ale dneska se zaměříme na skvělé kočičí brášky Kartáč na nádobí Pelote a Držák na drátěnku Max le ferrailleur.


Cestujte stylově a pohodlně jako kočky

Máme zimu, jak se patří a tak se spousta z nás chystá na hory nebo třeba za sluníčkem, abychom se ohřáli. Už se vidíme na pláži nebo na svahu, ale ještě nás čeká ta cesta k vysněnému cíli. A bohužel to vždycky není ta nejpříjemnější část.