---
Facebook Pylones ČRTwitter Pylones CzechInstagram PylonesTripadvisor Pylones ČR

O nás

PYLONES je synonymem pro místo, kde fantazie nezná hranic. Představujeme svět, ve kterém se děti i dospělí mohou chovat svobodně a bláznivě, jedním slovem přirozeně.

Pochybujete-li, zajděte se podívat do jedné z našich pražských prodejen. Sotva překročíte práh, dýchne na vás veselá a bezprostřední atmosféra, a jakmile se trochu rozkoukáte v barvami hýřícím prostředí, budete mít pocit, že jste se zatoulali do Říše divů. Pestrá nabídka designového zboží značky PYLONES, která se zrodila v Paříži před takřka 30-ti lety, ohromí vaše smysly, a nad vzhledem i funkčností jednotlivých výrobků nebudete vycházet z údivu.

PYLONES, co bylo v 80. letech „studentský pokus”, je dnes celosvětově oblíbená a prosperujicí továrna na radost – nabízíme vám stylové vybavení a doplňky do domácnosti a ke stolování, do kanceláře a také nejrůznější kosmetické, módní a další doplňky. Seženete zde veselé vybavení pro svůj eklektický příbytek, stejně jako i nepřehlédnutelné solitéry, které vtipně, leč s vkusem oživí váš minimalistický interiér. Samozřejmě najdete u nás drobnosti pro radost i originální dárky pro své blízké a přátele.


V České republice provozujeme 3 obchody v centru Prahy – v ulici 28.října 11, v Celetné 11 a Karlova 22.


Eshop PylonesEshop PylonesEshop PylonesEshop PylonesEshop PylonesEshop Pylones